Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Túszejtés Párizsban: a rendőrség nagy erőkkel vonult ki a helyszínre


Szörnyű események zajlottak le szombaton Issy-les-Moulineaux-ban, Párizs délnyugati külvárosában, számolt be a Magyar Nemzet. 

Egy késsel felfegyverzett férfi több alkalmazottat ejtett túszul édesapja pizzériájában. A rendőrség nagy erőkkel vette körül az épületet.

A túszejtő, aki a pizzéria tulajdonosának fia, az első hírek szerint három vagy négy alkalmazottal zárkózott be a helyiségbe.

A rendőrség azonnal lezárta a területet, és tárgyalókat küldött a helyszínre. A bevetés egyébként órákon át tartott, a feszültség a levegőben is érezhető volt, írja a helyi sajtó. A részletek egyelőre nem ismertek, a rendőrség a nyomozás lezárultáig nem közöl további információkat. A túszejtés pontos indítéka egyelőre tisztázatlan.

Későbbi információk szerint a túszokat szabadon engedték, a pizzéria tulajdonosának fiát pedig letartóztatták.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések