Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Párizsban az olimpia előtt elszállították a migránsokat és a hajléktalanokat


A nyári olimpiai játékok július 26-án kezdődnek Párizsban. A sportcsillagok és a rajongók a világ minden tájáról érkeznek a fővárosba az év megaeseményére - írja a Bild.

De Párizsban jelenleg nem mindenkit látnak szívesen - a hajléktalanokat és a migránsokat is elüldözik

- picsogják.

A párizsi városi tanács még a sátortáborok és alvóhelyek felszámolásával is fellép a csoportok ellen, munkagépekkel. A francia fővárosból származó videók és fotók ezt mutatják.

Jól láthatóan: Az emberek kevés holmiját konténerekbe pakolják. Az akciót fehér védőruhás, arcmaszkos emberek kísérik. Semmi sem zavarhatja meg a gyönyörű, ideális olimpiai világot!

A migránsokat buszokra ültették, és több száz kilométerre Bretagne-ba vagy még messzebb, Bordeaux-ba vitték őket. A „Le Revers de la Médaille” („Az érme másik oldala”) segélyszervezeti kollektíva szerint 2023 óta pontosan 12 545 embert toloncoltak ki Párizsból. A korábbi évekhez képest a kitelepítések száma 38,5 százalékkal nőtt. A vadliberális segélyszervezetek már „társadalmi tisztogatásról” beszélnek.

A hatóságok sátortáborokat számoltak fel a fővárosban, megakadályozva a lakosok visszatérését anélkül, hogy biztonságos megoldást és szállást ajánlottak volna nekik. A jelentések szerint nappali központokat, élelmiszerosztó pontokat és éjszakai befogadó táborokat is bezártak - írja drámaian a német lap.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések