Meccslabdát hárítottak, majd a negyeddöntőbe jutottak

Bondár Anna, oldalán Elena-Gabriela Rusével döntő rövidítésben jutott tovább a páros negyeddöntőjébe a 259 ezer dollár (93,2 millió forint) összdíjazású monterreyi keménypályás női tenisztornán

Az első helyen kiemelt magyar–román duó szerdán a Jesika Maleckova, Deszpina Papamihail cseh–görög kettőssel találkozott.

Az első szettet az ellenfél hozta, ám utána sikerült egyenlíteni. A döntő rövidítésben 9–8-nál Bondárék, majd 10–9-nél Maleckováék jutottak meccslabdához. Ám az 1 óra 38 perces csata utolsó három pontja a magyar–román párosé volt.

A Hajdúszoboszló SE sportolója egyesben a nyitókörben búcsúzott a mexikói versenyen.

Eredmény, páros, nyolcaddöntő:

Bondár Anna, Elena-Gabriela Ruse (magyar, román, 1.)–Jesika Maleckova, Deszpina Papamihail (cseh, görög) 2:6, 7:5, 12:10, döntő rövidítés

Fotó: 168óra.hu