Főoldal- Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegye Motorossal ütközött a felüljárónál byHírszerkesztő -október 21, 2022 0 Csütörtök délután a Tiszavasvári felüljárónál egy motoros és egy autós ütközött. A rendőrség és a mentők mellett a közlekedés-biztonsági szolgálat is kivonult a helyszínre. Témák: - Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegye Facebook Twitter