A szél következtében lehasadt, elkorhadt faágat távolítottak el a tűzoltók vasárnap napközben Hajdúszoboszlón.
A faág a közlekedőket veszélyeztette, ezért volt szükséges mihamarabb a beavatkozásra.
Témák:
- Hajdú-Bihar Vármegye
A faág a közlekedőket veszélyeztette, ezért volt szükséges mihamarabb a beavatkozásra.
Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében Tovább olvasom
OK