Rubint Réka megmutatta, hogy van Norbi fél évvel a stroke után


„Stroke után hat hónappal síeltünk” – írta fotója mellé Facebook-oldalán Rubint Réka.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!