FőoldalBulvár Rubint Réka megmutatta, hogy van Norbi fél évvel a stroke után byHírszerkesztő -február 13, 2022 0 „Stroke után hat hónappal síeltünk” – írta fotója mellé Facebook-oldalán Rubint Réka. Témák: Bulvár Facebook Twitter