Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Márki-Zay szerint a vidéki fideszesek egy keresztrejtvényt sem tudnak megfejteni


Leépült szellemi színvonalú embereknek minősítette a fideszeseket az ellenzéki polgármester – írja a Mandiner.


– Az egyébként a Fidesz leépülésének egy nagyon komoly szindrómája, hogy milyen szellemi és erkölcsi színvonalú embereket tudott az elmúlt években bevonzani – mondta Márki-Zay Péter, a közösségi oldalán közzétett videójában.

A vidéki Fidesz-szavazókról így vélekedett Hódmezővásárhely polgármestere: „Ha egy vidéki városban a Fidesz összegyűjti a legjobb embereit, valószínűleg egy keresztrejtvényt nem tudnának megfejteni.”

– A krumplilóbálás, a füstgránátozás és az újságírók fenyegetése után itt az újabb műsorszám. Márki-Zay Péter miniszterelnök-jelölt-jelölt úr a Fidesz-szavazókat minősíti. Több mint 3 millió embert – reagált Dömötör Csaba, a Miniszterelnöki Kabinetiroda államtitkára Márki-Zay kijelentésére.

A krumplilóbálás, a füstgránátozás és az újságírók fenyegetése után itt az újabb műsorszám. Márki-Zay...

Közzétette: Dömötör Csaba – 2021. március 23., kedd


A HírTV készített egy montázst, amelyben ellenzéki politikusok gyalázkodó véleményeit mutatja be. Márki-Zay Péter mellett feltűnik Fekete-Győr András, valamint Bangóné Borbély Ildikó is.

A videót itt tekinthetik meg:


Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések