Kisbusszal ütközött egy személyautó a Visz és Karád között péntek délután.
Az ütközés következtében az autó az árokba csapódott. A műszaki mentést a balatonboglári önkormányzati tűzoltók végezték, a karádi önkéntes tűzoltók segítségével.
Témák:
- Somogy Vármegye
