Követői azonnal reagáltak.
Tóth Gabi csodálatos dallal és nagyon megható énekléssel üzent az édesanyjának. Rajongói úgy meghatódtak, hogy többen azonnal felhívták a szüleiket. Gabi ennyit írt a dalhoz:
" Szeretlek Édesanyám!"
Témák:
Bulvár
A bejegyzés megtekintése az Instagramontothgabi (@tothgabi) által megosztott bejegyzés,
Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében Tovább olvasom
OK