Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Támogatni szeretné a koronavírus-járvány idején is dolgozó egészségügyiseket? Így most megteheti!

A zuglói főorvos Facebook-oldalán kért segítséget!

A zuglói Uzsoki Utcai Kórház Főorvosa, Nagy András Csaba arra kérte közösségi oldalán ismerőseit és barátait, hogy ha segíteni szeretnék az egészségügyben dolgozókat, akkor azt védőfelszerelések felajánlásával tehetik meg. A közzétett felhívást elsőként a HVG oldala vette észre.

„Most csak egy dolgot szeretnék kérni mindenkitől, akinek lehetősége, kapcsolata van, és szeretné segíteni a munkánkat. Olyan védőfelszereléseket kérünk, amelyek képesek megvédeni azokat a dolgozókat, akik közvetlenül a tünetmentes, és a már tünetes fertőző betegekkel is foglalkoznak, vizsgálják, kezelik, segítik őket. Meg kell védeni az egészségügyi dolgozókat! Rajtuk most nagyon sok fog múlni!" – írta bejegyzésében a főorvos.


További hírek:

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések