Két személygépkocsi ütközött össze a 4-es számú úton Debrecen külterületén.
A mentőszolgálat a helyszínről négy embert kórházba szállított.
Témák:
- Hajdú-Bihar Vármegye
Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében Tovább olvasom
OK