Főoldal- Hajdú-Bihar Vármegye Fa dőlt az úttestre Debrecenben byHírszerkesztő -október 06, 2019 0 Tizenöt méteres fa dőlt az úttestre Debrecenben, a Kéknyelű és Szömörce utca kereszteződésében. A debreceni hivatásos tűzoltók motoros láncfűrésszel avatkoztak be. Témák: - Hajdú-Bihar Vármegye Facebook Twitter