Fa dőlt az úttestre Debrecenben

Tizenöt méteres fa dőlt az úttestre Debrecenben, a Kéknyelű és Szömörce utca kereszteződésében. 
A debreceni hivatásos tűzoltók motoros láncfűrésszel avatkoztak be.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!