Győr belvárosában embert gázolt egy vasúti szerelvény

A baleset az Újlak utcai vasúti átjáróban történt.
Embert gázolt egy vasúti szerelvény csütörtök kora este Győr belvárosában, az Újlak utcai vasúti átjáróban. 

A balesethez a megyeszékhely hivatásos tűzoltóit is riasztották.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!