Főoldal- Győr-Moson-Sopron Vármegye Győr belvárosában embert gázolt egy vasúti szerelvény byHírszerkesztő -szeptember 26, 2019 0 A baleset az Újlak utcai vasúti átjáróban történt. Embert gázolt egy vasúti szerelvény csütörtök kora este Győr belvárosában, az Újlak utcai vasúti átjáróban. A balesethez a megyeszékhely hivatásos tűzoltóit is riasztották. Témák: - Győr-Moson-Sopron Vármegye Baleset Belföld Győr-Moson-Sopron Megye Közlekedés Facebook Twitter