Óriási tömeg tüntet a városba érkezett Merkel Ellen Chemnitzben

Nem szabad magára hagyni Görögországot, Olaszországot és Spanyolországot a Földközi-tengeren átívelő migrációs útvonalon hozzájuk érkező emberekkel – jelentette ki Angela Merkel német kancellár pénteken Chemnitzben.
Merkel ismét kijelentette, hogy Orbán a gonosz, mert magára hagyja ezeket az országokat. Arról nem beszélt, hogy Brüsszel nem hagyta, hogy megvédjék magukat az említett országok.

Közben az épületen kívül ezrek tüntetnek ellene.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!