FőoldalBaleset Összeütközött két személyautó a 4-es főúton, Debrecen belterületén, a Szoboszlói úton byHírszerkesztő -szeptember 12, 2018 0 A műszaki mentési munkálatokat a város hivatásos tűzoltói végzik – áll a megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság közleményében. Elsődleges információink szerint az eset során egy ember megsérült, őt a mentők kórházba szállítják. A helyszínen forgalomkorlátozásra kell számítani. Témák: Baleset Belföld Hajdú-Bihar Megye Közlekedés Facebook Twitter