A Cívishír információi alapján szeptember 22-én darázscsípés következtében életét vesztette egy 38 éves hajdúszoboszlói férfi.
Az eset körülményeit a Püspökladányi Rendőrkapitányság közigazgatási hatósági eljárásban vizsgálja.
Úgy tudjuk, a férfi egy Püspökladány és Kaba közötti területen füvet nyírt, amikor a karját megcsípte egy rovar. Olyan heves allergiás rohamot kapott, hogy az életét már nem tudták megmenteni.
Az ügyben kerestük az Országos Mentőszolgálatot, de egyelőre nem kaptunk választ.

"Civishír szerint szeptember 22én"
VálaszTörlésAkkor megsugom, hogy szeptember 13án történt délután 2 óra körül!!
Miért nem győződnek meg róla hogy valójában mikor is történt, mielőtt hülyeséget írkálnak...?!?!?!???
Üdv: egy hozzátartozó