Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

A nőket erőszakoló, gyűlölködő muszlim térítő elengedését követelik migránsok

A bűnöző Tariq Ramadan elengedését követelik a Muzulmán Testvériséghez közelálló muszlim kongresszus résztvevői Párizsban. Egészen pontosan a kongresszust Le Bourget-ben tartják, ez Párizs elővárosa, Párizs és a világ egyik legnagyobb repülőtere, a Charles De Gaulle között van.
Le Bourget arról ismert, hogy Európa tíz legrosszabb közbiztonságú települése között van, és rengeteg migráns él ott. A muszlim kongresszust éppen húsvétra időzítették, ez nyilvánvaló és tudatos provokáció.

A kongresszuson rengetegen vannak, zömében migránsok. A fő követelésük, hogy Tariq Ramadan radikális hitszónokot, muszlim ideológust engedjék ki a börtönből.

Tariq Ramadant a gyenge francia állam természetesen nem szalafista, a terrorizmussal szemben gyáván megengedő nézeteiért tartóztatták le, nem. Egészen hétköznapi (és aljas) bűncselekményért.
A világ jobbításáról hazudozó szónok három nőt megerőszakolt. Érdekes egyébként, hogy feleségét ez nem zavarja, ő is a szabadon engedését követeli.

A muszlim konferencián egyébként egy fél nap alatt 17 ezren vettek részt. Amar Lasfar, az elnök semmifajta felelősséget nem hajlandó vállalni a muszlim terrorakciókért.

Ő 15-20 muszlim terroristáról tud. A valóság persze az, hogy az elmúlt három évben elfogott (vagy meggyilkolt) 137 franciaországi terroristából 137 volt muszlim. Mindegyik az volt.

A muszlim konferencia egyébként csak nevében egy tudós esemény. Valójában egy vásárszerűségnek kell elképzelni elsősorban. A nők muszlim elnyomásának összes kellékét például meg lehet venni, ezekből valóságos kirakodóvásárt rendeznek ilyenkor.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések