Szemét kapott lángra egy használaton kívüli lakóépületben Kőszegen

A kőszegi önkormányzati tűzoltók eloltották a tüzet.
Szemét égett néhány négyzetméteren egy használaton kívüli családi házban Kőszegen, a Gyöngyös utcában. A tűzesethez a kőszegi önkormányzati tűzoltókat riasztották, akik eloltották a lángokat, majd átvizsgálták az épületet.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!