A Fidesz országgyűlési képviselője csütörtökön, a nemzeti ünnepen rendezett debreceni ünnepségen tartotta meg beszédét.
A város főterén, a Református Nagytemplom előtt egybegyűlt tömeg előtt a politikus március 15-e legfontosabb szimbólumának nevezte a kokárdát, „amit ilyenkor büszkén viselünk”.
„A kokárdával fejezzük ki kötődésünket nemzetünkhöz, magyarságunkhoz, és ezzel különböztetjük meg magunkat azoktól, akiknek ez nem fontos, akiknek semmit nem jelent, akik megtagadják azt, hogy magyarok” – tette hozzá Pósán László.
MTI
