Horrorbaleset: autóbusz gázolta halálra a kerékpárost Hajdú-Bihar megyében

A balesetben egy kerékpáros életét vesztette.
Reggel Tégláson egy autóbusz és egy biciklis eddig még tisztázatlan körülmények között ütközött össze. A biciklis nő a helyszínen életét vesztette.

Amíg tart a helyszínelés, a rendőrök lezárták az érintett útszakaszt, a forgalmat pedig a környező utcákba terelik.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!