Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Fidesz: Soros “megrendelését” teljesítenék Karácsony Gergelyék

A Fidesz szerint Karácsony Gergelyék teljesíteni fogják Soros “megrendelését” – reagált a nagyobbik kormánypárt vasárnap az MTI-hez eljuttatott közleményében Karácsony Gergely bejelentésére, miszerint az MSZP-Párbeszéd miniszterelnök-jelöltje felajánlotta a közös koalíciós kormányzás lehetőségét a Demokratikus Koalíciónak (DK) és az LMP-nek.

A Fidesz a közleményében azt írta: “ha Karácsony Gergely és a többi elvtelen ellenzéki kerül hatalomra április 8-án, akkor teljesíteni fogják Soros megrendelését: lebontják a határzárat, végrehajtják a kötelező kvótát, betelepítik a migránsokat és bevándorlóországgá teszik az országot”.

MTI

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések