Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Elég mozgalmas volt a csütörtök a debreceni tűzoltók számára

Tegnap délelőtt a nagy szél tíz méter magasan egy épület tetején lévő zsindelyt meglazított Debrecenben, a Pacsirta utcában. 
A debreceni hivatásos tűzoltók kihúzós létra segítségével az instabil elemeket visszarakták és lerögzítették. A műszaki mentés során nem sérült meg senki és anyagi kár sem keletkezett.

Két négyzetméteres területen kukoricacsutka égett Hajdúnánáson, a Korponai utca végében, csütörtök délelőtt. A debreceni hivatásos tűzoltók a lángokat kéziszerszámok segítségével fojtották el.

Társasház első emeleti lakásában tűz ütött ki Debrecenben, a Basahalom utcában tegnap délután. A debreceni hivatásos tűzoltók az utómunkálatokkor megbontották a társasház födémét és a tetőszerkezetét. A társasház kéménye használhatatlan lett, ezért lakosságvédelmi intézkedés keretében négy embert máshol szállásolt el az önkormányzat. A mentőszolgálat egy embert füstmérgezés gyanújával kórházba szállított.

Forrás: Hajdú-Bihar Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések