Egy erdélyi szavazó üzenete Orbán Viktornak

Tisztelt Orbán Viktor Miniszterelnök Úr!

Én Fülöp Tamás vagyok Erdélyi lakos és magyar állampolgár.

Mind magyar állampolgár köszönöm Orbán Viktor Magyarország nemzeti miniszterelnöknek , hogy Marosvásárhelyei katolikus iskola újra alapítása ügyben tárgyalt, igy megszületett a törvény és most nem sokára az iskola a régi lesz .

Külön köszönöm Orbán Viktornak, hogy értékelte Marosvásárhelyei katolikus iskola őszinte aggodalmát és most sem hagyott magunkra a nemzet jövőjének alakulása tekintetében.

Továbbra is nemzeti érzelmű, keresztény polgár magyar állampolgár maradok és április 8.-án még négy év bizalmat szavazok a Fidesz-KDNP-nek.

Ez a választás a szabadságról szól. A magyar nemzet szabadságra született és legyünk egyesülten azok.

Maradok őszinte tisztelettel
Fülöp Tamás

3 Megjegyzések

  1. Tévedsz,kedves Fülöp Tamás !
    Ez a választás NEM a szabadságról szól.
    Ez a választás arról szól, hogy mi, magyarok
    fizetjük meg, hogy ti, magyarok szavazhassatok
    Orbán Viktorra.

    Te vagy a szüleid, kedves Fülöp Tamás,
    mennyi adót és járulékot fizettél már Orbán
    költségvetésébe ? És mennyit KAPTÁL onnan ?

    VálaszTörlés
  2. Ezt a megjegyzést eltávolította a szerző.

    VálaszTörlés
  3. Nem birom magamba zárni,
    s csak azt írhatom;
    nyomorult, agymosott
    nemzetellenes ALJADÉKOK
    mind akiknek fáj, hogy
    a csonka hazánk segíti
    az önhibájukon kívűli
    "külföldiekké lett" -
    valójában elszakított
    nemzettestvéreinket..!

    VálaszTörlés
Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!