Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.



Majdnem 4 milliót fizetnek annak, aki tudja, hol van ez a magyar nő

Egy Padovában élő olasz férfi, Andrea Tonello levelet írt a pápának, amelyben arra kéri a szentatyát, segítsen neki megtalálni eltűnt feleségét és lányát. Évek óta nem látta őket. Akkor a nő Magyarországra utazott a kislánnyal az ünnepekre.
Az olasz férfinak egy mezőtúri nőtől született kislánya, Chantal Ildikó. Aztán 2013-ban a nő hazajött Magyarországra, hogy itthon karácsonyozzanak a kislánnyal.

Az úton még szerelmes üzeneteket írt a férfinak, majd egyik pillanatról a másikra eltűnt.

Andrea azóta nem is látta őket. Azt mondja, a nő rejtőzködik. 

Minden pert megnyertem itthon és külföldön is, de nem tudok mit tenni. Öt éve nem láttam a lányom, azt sem tudom, jár-e iskolába, mi van vele - mondta korábban a Borsnak a férfi.

Az apa karácsonykor is üzent a lányának.

Chantal hercegnő! Boldog karácsonyt, akárhol is vagy! Egy nap ez a rémálom véget fog érni, újra láthatjuk egymást, és ismét megölelhetlek. Apu szeret téged!"

A férfi már az olasz miniszternek és a pápának is írt levelet, hogy segítséget kérjen tőlük. 

Andrea Tonelló 3,1 millió forintnak megfelelő pénzt ajánlott fel annak, aki segít neki és elmondja, hol lehet a családja. Egyelőre viszont csak bízik abban, hogy a lánya egyszer előkerül. A magyar rendőrség félmillió forintos nyomravezetői díjat tűzött ki, vagyis összesen 3 millió 600 ezer forinttal lehet gazdagabb az, aki tudja, hol van az anya, Sallai Klaudia, aki ellen nemzetközi elfogatóparancsot adtak ki.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések