Horn Gábor elszólása – Horn Gábornak fontosabb, hogy mi lesz az SZDSZ-el, mint az országgal. Szó szerint ezt mondta

Az SZDSZ azóta kifingott. Az ország egyben van, köszönjük.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!