Brutális: 12 éves kisfiú talált rá a meggyilkolt Fanny holttestére

Egy kisfiú talált rá a 19 éves lány holttestére a lépcsőházban a brutális gyilkosság után.
Egy 12 éves kisfiú bukkanhatott rá a megkéselt Fanny holttestére – írja a Bors. A lap szerint a gyilkosság pillanatában kétségbeesett kiáltozásokat és zokogást lehetett hallani az egyébként csendes budapesti lépcsőházban.

Öt nappal ezelőtt késelés áldozata lett egy 19 éves lány az otthonától szinte pár méterre, a budapesti Újlak utcában. S. Fannyt volt barátja, W. Dávid ölhette meg. Úgy tudjuk, a lány hazafelé tartott, majd megláthatta ajtajuknál a fiút, ezért futásnak eredt. Dávidnak még sikerült utolérnie, és késével nyakon szúrta, majd magára hagyta.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!