Az Európai Parlament liberális frakcióvezetője ismét hisztibe kezdett Magyarország és Lengyelország kapcsán.
Ha a magyar és a lengyel kormány zárt és illiberális társadalmakat akar építeni, akkor azt az EU-n kívül kell megtenniük”
– Guy Verhofstadt.
(Forrás: Berhta László, 888.hu)