Harminc ember meghalt, további 16 pedig megsérült egy autóbusz és egy teherautó összeütközésekor

Kenya középső részén 30 ember meghalt, további 16 pedig megsérült egy autóbusz és egy teherautó összeütközésekor - közölte vasárnap a helyi rendőrség.

A baleset a Nakuru és Eldoret városok közötti autópálya egy veszélyes szakaszán történt szombat éjjel.

A két sofőr is a halottak között van. Megrázó fotókat adtak ki a helyszínről.

Kenyában évente mintegy 3000 ember veszti életét közúti balesetekben.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!