Az Echo Tv Plusz-Mínusz című műsora egymásnak ugrasztotta Vágó Gábort és Jeszenszky Zsoltot

Úgy látszik, hogy már Vágó Gábor is rosszul van Soros Györgytől.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!