Úgy látszik, hogy már Vágó Gábor is rosszul van Soros Györgytől.
Az Echo Tv Plusz-Mínusz című műsora egymásnak ugrasztotta Vágó Gábort és Jeszenszky Zsoltot
byHírszerkesztő
-
0
Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében Tovább olvasom
OK