A debreceni Kistemplomban csendült fel pénteken Bach 140. kantátája, Telemann Singet dem Herrn című műve, Kodály Zoltán Szép könyörgése, Sík Sándor Te Deuma sok más nagyszerű zenével, a több mint negyedszázados debreceni kórus jóvoltából.
Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében Tovább olvasom
OK