Adventi muzsika a Sol Oriens Kórussal

A debreceni Kistemplomban csendült fel pénteken Bach 140. kantátája, Telemann Singet dem Herrn című műve, Kodály Zoltán Szép könyörgése, Sík Sándor Te Deuma sok más nagyszerű zenével, a több mint negyedszázados debreceni kórus jóvoltából.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!