A zsidók megsemmisítését hirdették ki muzulmánok Malmöben, december elején – “válaszul” arra, hogy az USA elismerte Jeruzsálemet Izrael fővárosának. Mohamed kiirtott egy zsidó törzset Khajbárnál, a nőiket rabszolgává tette, erre utalnak.
Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében Tovább olvasom
OK