A zsidók kiirtását hirdették ki muzulmánok Svédországban – magyar felirat

A zsidók megsemmisítését hirdették ki muzulmánok Malmöben, december elején – “válaszul” arra, hogy az USA elismerte Jeruzsálemet Izrael fővárosának. Mohamed kiirtott egy zsidó törzset Khajbárnál, a nőiket rabszolgává tette, erre utalnak.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!