Szombatig jobb, ha elkerüli ezt a csomópontot Debrecenben

Nemcsak az önkormányzat révén zajló forgalom­átszervezési munkálatok miatt nehezebb a közlekedés ebben az időszakban az Erzsébet utca és a Szoboszlói út kereszteződésében, hanem azzal összefüggésben, a Magyar Közút Zrt. is a „pályán van”. 
Az állami cég dolgozói a tervek szerint november 25-ig burkolatfelújítási munkálatokat végeznek a csomópontban; új forgalomtechnikai jelzéseket is felfestenek. Erre az időszakra 30 kilométeres sebességkorlátozást vezettek be előzési tilalom, sávos terelés, útszűkület mellett. Többször a csomópont jelzőlámpáját is kikapcsolják, olyankor rendőri irányítással halad a forgalom.

Aki teheti, mindenképpen kerülje el ezt az amúgy is forgalmas útszakaszt!

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!