FőoldalBelföld Szombaton még fellépett Aradszky László. Ezt üzente utoljára a művész byHírszerkesztő -október 09, 2017 0 Aradszky László Örménykúton lépett fel szombaton, a fellépésről hivatalos Facebook oldalán még fotókat is posztoltak, nem sokkal halála előtt: Témák: Belföld Bulvár Hírek Facebook Twitter