A tilos jelzés ellenére lépett a villamos elé egy idős nő hétfő délelőtt Debrecenben, a régi városházánál. A balesetben a gyalogos súlyos sérülést szenvedett, akit rohamkocsival szállították a mentők kórházba.
A rendőrség vizsgája az eset pontos körülményeit.