Durva sérülések borították a 14 éves lány testét mikor a parkban rátaláltak. Megerőszakolták!

A fiatal lányt egy erdőbe csalta támadója.
A lányt egy parkban erőszakolta meg a fiú. (Képünk illusztráció.)

14 év börtönt kapott egy angliai tinédzser, miután egy parkban megerőszakolt, majd magára hagyott egy lányt.

A 19 éves fiú nem ismerte a lányt, de beszállt ugyanabba a taxiba, amibe a fiatal is ült. Amikor kiszálltak, a lányt egy parkba vitte és megerőszakolta – írja a Metro.

A magára maradt lány szörnyű állapotban volt, testét sérülések borították. Az áldozatnak még volt annyi ereje, hogy kimásszon az útra, ahol aztán észrevették és segítettek rajta.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!