Képeken a 9. Glamour-gála gyönyörű énekesnői.
A tegnap este kilencedik alkalommal megrendezett Glamour Women of the Year díjátadó gálán az énekesnő kategória győztese Tóth Gabi lett. Egy testhezálló, nagyon szexi ruhában vette át az elismerést. Ez már a második Glamour-díja, 2011-ben is őt választották a női magazin olvasói. A 29 éves sztár a színpadon azt mondta, ez a hat évvel később átvett díj azt bizonyítja, hogy még mindig kíváncsiak rá az emberek.
Nézd meg képes összeállításban a 2017-es Glamour-gálán megjelent gyönyörű énekesnőket!
Tóth Gabi nagyon szereti a Sármán Nóra által tervezett ruhákat, a Glamour-gálán ebben a fekete, testhezálló, felül kissé átlátszó kreációban lépett a vörös szőnyegre.
Batta Zsuzsanna, vagyis Marge, a 2014-es A Dal felfedezettje a Je suis belle egy légise darabjában jelent meg.
Pásztor Anna, az Anna & the Barbies énekesnője a tőle megszokott extravagáns külsővel tette tiszteletét.
A fiatal énekesnő, Dallos Bogi ruháját Tomcsányi Erzsébet tervezte, a levéltáska pedig az Anna Amélie márka egy darabja.
0 Megjegyzések