Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Egész nap fáj a lába? Sós lábfürdőre van szüksége

Mindannyiunkkal megesik, hogy rosszul választottuk ki a cipőnket indulás előtt, és a poklok poklát éljük át a nap további részében.
Ilyenkor megváltásnak érezzük a hazaérkezés pillanatát és már ugrunk is ki a lábbeliből, egy kényelmes otthoni papucsba.

Sajnos ilyenkor megdagad a lábunk, és ha nem cselekszünk időben, könnyen lehet, hogy még a jól bejáratott kis papucsunkban is sajogni fog a lábunk.

Erre van egy nagyon régi, jól bevált székely tipp, ami azt tanácsolja ilyen esetekben, hogy miután hazaértünk a lehető leggyorsabban áztassuk be a lábunkat egy langyos vizű lábfürdőbe, amibe legalább két evőkanál tengeri sót szórunk. Addig bennehagyjuk a fáradt tagjainkat, amíg ki nem hül a víz.

Ha érdekesnek találtad a bejegyzés, kérjük oszd meg, hogy másokhoz is eljusson!

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések