Merkel nagy bajban! Feladták a rendőrök!

Menekülnének a rendőrök Berlinből, egyre több egyenruhás próbálja áthelyeztetni magát.
A Berliner Morgenpost cikke szerint jobb fizetésért, vagy pedig családi okokra hivatkozva mennének el a rendőrök. Természetesen a fokozott veszélyre, amit a migránsok okoznak, nem hivatkozhatnak. A német főváros rendőrségének 200 hivatásos és 50 szerződéses tagja kérte áthelyezését. Ezt a számot a városi rendőrfőnök, Klaus Kandt jelentette be egy múlt heti állománygyűlésen.

Az elfogadott menetrend szerint csak akkor lehetséges a váltás, hogy ha találnak valakit a posztokra.

A rendőrök már hosszú idők óta panaszkodnak, hogy szinte életveszélyben vannak a migránsok miatt. Volt, akit betegséggel fertőztek meg a betolakodók, sokukat bántalmazták. Természetesen a német média ezt ügyesen titkolja, a legrémisztőbb híreket még ma is a rendőrség falai közt kell tartani.

Forrás: 888.hu

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!