- Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegye Egy tonna fémhulladékot gyűjtött össze a vasmegyeri család byHírszerkesztő -november 09, 2023 A vej az elmúlt három évben már több mint négyezer kilogramm fémhulladékot adott le a telepen. C…