- Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegye Gép gyulladt ki egy Simai úti üzemben by(MTI / Napi Újság) -június 27, 2022 Egy gép motorját oltották el a tűzoltók. Egy présgép motorja gyulladt ki egy nyíregyházi üzemb…