Filmes üldözés Hajdúhadházon: árokba csapódott, majd futva próbált menekülni a rendőrök elől


Látványos rendőri üldözés ért véget Hajdúhadházon: egy 46 éves férfi autóval próbált meglógni a rendőrök elől, végül az út menti árokban kötött ki. A baleset után sem adta fel, futásnak eredt, de a menekülése csak néhány percig tartott.

A Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a járőrök kora este figyeltek fel a férfira, akit már jól ismertek. Tudták róla, hogy eltiltás hatálya alatt áll, vagyis nem vezethetett volna autót, ennek ellenére ismét volán mögé ült.

Amikor a rendőrök megpróbálták megállítani, a sofőr inkább a gázra lépett. Egy földútra hajtott, és nagy sebességgel próbált egérutat nyerni, ám a menekülés nem tartott sokáig: elvesztette uralmát a jármű felett, és az út menti árokba csapódott.

A baleset után kiugrott az autóból, és futva próbált eltűnni. A közeli sűrű növényzetben akart elbújni, de a rendőrök gyorsan a nyomára bukkantak, megbilincselték, majd előállították.

A 46 éves férfit járművezetés az eltiltás hatálya alatt bűncselekmény miatt gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették, a bíróság pedig elrendelte a letartóztatását.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!