Riadtan figyeltek fel a járókelők szombat este Debrecen egyik forgalmas kereszteződésében, ahol egy személyautó és egy motoros ütközött össze. A baleset miatt rendőröknek és mentőknek is a helyszínre kellett vonulniuk.
Az eset a kora esti órákban történt Debrecenben, a Piac utca és a Szent Anna utca kereszteződésénél. A Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtóosztálya megerősítette, hogy közúti baleset miatt intézkedtek a helyszínen.
A karambol körülményeit a hatóságok vizsgálják, egyelőre nem hoztak nyilvánosságra részletes információkat arról, hogy pontosan mi vezetett az ütközéshez.
A balesethez az Országos Mentőszolgálat munkatársait is riasztották. Tájékoztatásuk szerint a helyszínről egy gyermeket könnyebb sérülésekkel szállítottak kórházba.
A forgalmas belvárosi csomópontban történtek miatt a közlekedőknek átmenetileg számítaniuk kellett fennakadásra, a rendőrség pedig vizsgálja a baleset felelősségi körülményeit.