Újra üzentek a Hazafiak: Bűn nem lehet büszkeség tárgya!


Az Erzsébet híddal szemben várja a Hazafiak legújabb üzenete a vonulókat. 

Az idei vonaglás a tavalyi évhez hasonlóan szintén az Erzsébet hídon halad át. 

Az érkezőket egy molinó várta, melyet a HVIM tagjai feszítettek ki a híddal szembe. 

“Bűn nem lehet büszkeség tárgya! Budapest nem Szodoma! Vármegyések üzenete a mai napra” 

- írta a közösségi oldalán Barcsa Gábor. 

A HVIM pár tucat demonstrálója a Gellért hegyről, Szent Gellért szobra alól szemlélte a hídon vonulókat. 

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!