Az Erzsébet híddal szemben várja a Hazafiak legújabb üzenete a vonulókat.
Az idei vonaglás a tavalyi évhez hasonlóan szintén az Erzsébet hídon halad át.
Az érkezőket egy molinó várta, melyet a HVIM tagjai feszítettek ki a híddal szembe.
“Bűn nem lehet büszkeség tárgya! Budapest nem Szodoma! Vármegyések üzenete a mai napra”
- írta a közösségi oldalán Barcsa Gábor.
A HVIM pár tucat demonstrálója a Gellért hegyről, Szent Gellért szobra alól szemlélte a hídon vonulókat.

