🇭🇺 Rovar úr a közszférákban dolgozók számára otthoni munkavégzést írt elő


A miniszterelnök szerint a következő napokban várható a legmelegebb az országban, ezért “azonnali lépéseket tett”. 

Magyar Péter miniszterelnök a Facebookon osztott meg egy bejegyzést, amelyben a kivételes hőségre való tekintettel különleges intézkedéseket rendel a kormány:

  • A közszférákban dolgozók számára otthoni munkavégzést írnak elő,
  • valamint minden munkáltató számára hasonló lépést javasolnak.
  • A kinti munkavégzések elhalasztását javasolják. 

Bár a posztban arról nem írt a miniszterelnök külön, hogy pontosan meddig lesz érvényben a közszférában dolgozók számára az otthoni munkavégzés, korábban hétfőről és keddről esett szó. 

Ezekben a napokban tetőzik a hőség az országban, a 42 Celsius-fok sem kizárt, ami új abszolút melegrekordot jelentene Magyarországon.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!