Rovar úr bosszúja: azonnali hatállyal felmentette Czunyiné Bertalan Juditot


A Védvonal vezetője a kormányváltás után is irányította a területeket. 

Felmentette Magyar Péter Czunyiné dr. Bertalan Juditot a Terület- és Településfejlesztési Operatív Program monitoring bizottságának, illetve a Terület és Településfejlesztési Operatív Program Plusz monitoring bizottságának elnöki tisztségéből. A Fidesz képviselője, a Védvonal vezetője a kormányváltás után is irányította a területeket, most viszont az új kormányfő elbocsátotta – szúrta ki a Magyar Közlönyből a 24.hu.

Csütörtöktől a kormányfő a két testület irányítását Szabó Mátyásra, a Vidék- és Településfejlesztési Minisztérium vidék- és területfejlesztési államtitkárára bízta.

(Mandiner)

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!