A Védvonal vezetője a kormányváltás után is irányította a területeket.
Felmentette Magyar Péter Czunyiné dr. Bertalan Juditot a Terület- és Településfejlesztési Operatív Program monitoring bizottságának, illetve a Terület és Településfejlesztési Operatív Program Plusz monitoring bizottságának elnöki tisztségéből. A Fidesz képviselője, a Védvonal vezetője a kormányváltás után is irányította a területeket, most viszont az új kormányfő elbocsátotta – szúrta ki a Magyar Közlönyből a 24.hu.
Csütörtöktől a kormányfő a két testület irányítását Szabó Mátyásra, a Vidék- és Településfejlesztési Minisztérium vidék- és területfejlesztési államtitkárára bízta.
(Mandiner)
