A Tisza Párt szakértője szerint a Fidesz–KDNP bukása után már nincs jelentősége a Szőlő utcai botránynak.
– Úgy őszintén: Ki az istent érdekel Zsolti bácsi személye? Engem biztosan nem. A lényeg megtörtént: Orbán és a Fidesz nagyot bukott. Orbán valószínűleg örökre eltűnt a politika színpadáról. Pócs úr hasonlóan nem érdekel, pontosabban jó, hogy sokat szerepel a Fidesz egyik legbutább politikusa – írta Facebook oldalán Raskó György.
Mint ismert, nemrég újabb fordulatot vett az úgynevezett Zsolti bácsi ügy: a Bangó Sándort ismerő forrásaink szerint a történet középpontjában álló fiatalember súlyos lelkiállapotba került az elmúlt hetekben. Információink szerint a folyamatos kritikák, valamint a történetében feltárt ellentmondások miatt depresszióval küzd, öngyilkossági gondolatai vannak. Úgy tudjuk, hogy július 9-én igazságügyi elmeorvosi vizsgálaton vesz részt, miközben környezetében egyre többen úgy vélik: a korábban beígért leleplezés elmaradhat, és a férfi megpróbál kihátrálni az ügyből. Közben Pócs János fideszes honatya bejelentette: feljelentést tesz bűncselekményre való felbujtás miatt.
(MNO)
