🔥 Lángba borult a tarló Tószeg határában – három hektár égett le, munkagép is segítette az oltást


Vasárnap délelőtt nagyobb szabású tűzesethez riasztották a tűzoltókat Tószeg külterületére, ahol mintegy három hektáron kapott lángra a tarló. 

A tűz Tószeg déli részén csapott fel, és gyorsan terjedni kezdett a száraz növényzeten. A helyszínre a szolnoki hivatásos tűzoltók érkeztek, akik két vízsugárral vették fel a harcot a lángokkal.

Az oltási munkálatokat egy munkagép is segítette, amely körbetárcsázta a területet, így sikerült megakadályozni, hogy a tűz továbbterjedjen a környező részekre.

A beavatkozásnak köszönhetően a tűz végül nem okozott nagyobb kárt, az egységek pedig az oltást követően az utómunkálatokat is elvégezték. A tűz keletkezésének pontos okát egyelőre vizsgálják.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!