Kamu Geri: Nemzeti ünnepeken van helye a hidakon a nemzeti lobogónak


Közösségi médiás bejegyzésében szögezte le az alkalmatlan főpolgármester, hogy a nemzeti lobogónak nemzeti ünnepen van helye a hídon. 

"Nemzeti lobogó a nemzeti ünnepeken leng a budapesti hidakon. 

Most pár kedves ember, ha jól értem, az Erzsébet híd fellobogózásával azt kezdeményezi, hogy a Budapest Pride is legyen nemzeti ünnep. 

Kedves gesztus. Igaz is, a magunk és mások szabadságáért, az emberi méltóság elidegeníthetetlen jogáért, a jogegyenlőségért, a kölcsönös tiszteletért és elfogadásért kiálló Budapest Pride szerintem is igazi szabadságünnep, ráadásul, ahogy tavaly, idén is a magyar szabadság napján.

Így aztán a felvonulás idejére nemzeti lobogó is, Pride-zászló is lesz a hídon, köszi az ötletet." 

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!