Megtisztítottuk a szivárványos rongyoktól az Erzsébet hidat ma reggel!
Nincs kint egy sem. A vármegyés akciócsoport leszedte a zászlókat és veszélyes hulladékként "átadtuk" a Városházán. Hatalmas nagy elismerésem minden civilnek, szervezetnek és vármegyés bajtársnak! Megmutattuk az elmúlt napokban, hogy van még magyar ellenállás és képesek vagyunk összefogni a tradícióink védelmében egy ilyen szimbolikus ügyben is!
A rongyokat egy kukászsákban összegyűjtve dobtuk be a Városháza kapuján. A rudakat a helyszínen hagytuk. Így sem a rongálás, sem a lopás nem áll fent, de nincsenek illúzióink: a lobbisták és háttérben ügyködő háttértevékenységet végző szervezeteik megpróbálnak majd eljárásokat indítani ellenünk is. Hamarosan videó!- írta Barcsa Gábor a Facebookon és csatolta a képeket.
Eredeti poszt:


