Gabona, tarló és erdő ég Pápoc külterületén


Mintegy ötven hektáron pusztít a tűz, több egység oltja a lángokat. 

Pápoc külterületén mintegy ötven hektáron lábon álló gabona, tarló és erdő ég – olvasható a katasztrófavédelem oldalán. A Vas vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett több település hivatásos és önkéntes tűzoltói dolgoznak a lángok megfékezésén.

A sárvári, kapuvári, pápai és szombathelyi hivatásos egységek mellett a répcelaki önkormányzati, valamint a helyi és kenyeri önkéntes tűzoltók is a helyszínen vannak. A munkát négy erőgép is segíti, és további egységek is tartanak a tűzhöz.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!